دو بازوی توانمند استان کهگیلویه و بویراحمد در خانه ملت( سید محمد موحد و مهدی روشنفکر)

سید حاجی‌محمد موحد (زادهٔ ۱۳۳۱ راک) روحانی و سیاست‌مدار ایرانی است،[۱] که هم‌اکنون در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی بعنوان نماینده کهگیلویه و بهمئی در مجلس حضور دارد. موحد در ادوار چهارم، پنجم، ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی، نماینده کهگیلویه و بهمئی از استان کهگیلویه و بویراحمد بود و در دورهٔ هشتم مجلس نیز بعنوان نماینده بهبهان از استان خوزستان، در مجلس حضور داشت .و در حال حاضر ، نماینده مردم

کد خبر : 109
تاریخ انتشار : جمعه 4 سپتامبر 2020 - 22:08
دو بازوی توانمند استان کهگیلویه و بویراحمد در خانه ملت( سید محمد موحد و مهدی روشنفکر)

سید حاجی‌محمد موحد (زادهٔ ۱۳۳۱ راک) روحانی و سیاست‌مدار ایرانی است،[۱] که هم‌اکنون در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی بعنوان نماینده کهگیلویه و بهمئی در مجلس حضور دارد.

موحد در ادوار چهارم، پنجم، ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی، نماینده کهگیلویه و بهمئی از استان کهگیلویه و بویراحمد بود و در دورهٔ هشتم مجلس نیز بعنوان نماینده بهبهان از استان خوزستان، در مجلس حضور داشت .و در حال حاضر ، نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی و لنده و چرام است.

***************************

مهدی روشنفکر سیاستمدار اصولگرا ایرانی است از سوابق او میتوان به فرماندار کهگیلویه و عضو شورای شهر دهدشت و همینطور معاونت برنامه ریزی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد. مهدی روشنفکر عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان یاسوج می باشد. وی موفق شد در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی که در تاریخ ۲ اسفند ۱۳۹۸ برگزار شد، با کسب ۶۶ هزار و ۸۹۵ رای از مجموع ۱۷۵ هزار و ۸۵۴ رای ماخوذه، با پیروزی نسبت به رقبای انتخاباتی خود از حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا از استان کهگیلویه و بویراحمد به مجلس راه یابد.

او پس از ورود به مجلس یازدهم عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات از کمیسیون های تخصصی مجلس شد. روشنفکر با آرای نمایندگان مجلس به عنوان ناظر مجلس بر شورای عالی آموزش و پرورش کشور انتخاب شد. 

برچسب ها :

ناموجود