پایگاه خبری جوانان کهگیلویه و بویراحمد

چه چیزی در این سردار سپاه نهفته بود که کهگیلویه بزرگ در دور دهم ، ایشان را تا خانه ملت همراهی کردند. // ایا ، اگر ، آقای هاشمی پور به جای دوندگی در طرحهای زیربنایی و توسعه عمرانی به کارهای شخصی می پرداخت الان پیروز انتخابات مجلس یازدهم بود

هاشمی پور نماینده کهگلویه – موافق استیضاح وزیر راه 🎞📽📀📺👈۳FDEEC93E573 به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عدل هاشمی پور در جلسه علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه، ۲۲ اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی به تشریح دلایل خود در موافقت با استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی پرداخت و گفت: تردید نداشته باشیم که ملت

کد خبر : 22
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 14 آوریل 2020 - 1:08
چه چیزی در این سردار سپاه نهفته بود که کهگیلویه بزرگ در دور دهم ، ایشان را تا خانه ملت همراهی کردند. // ایا ، اگر ،  آقای هاشمی پور  به  جای دوندگی در طرحهای زیربنایی و توسعه عمرانی به کارهای  شخصی می پرداخت الان پیروز انتخابات مجلس یازدهم بود

هاشمی پور نماینده کهگلویه – موافق استیضاح وزیر راه

🎞📽📀📺👈۳FDEEC93E573

عدل هاشمی پور در نطق میان دستور

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عدل هاشمی پور در جلسه علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه، ۲۲ اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی به تشریح دلایل خود در موافقت با استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی پرداخت و گفت: تردید نداشته باشیم که ملت ایران منتظر اقدام شجاعانه ما در خانه ملت هستند، ملتی که چند ماه گذشته شاهد همه عملکرد و رأی اعتمادی بودند که به وزرای دولت دوازدهم از جمله وزرایی که امروز قصد استیضاح آنها را داریم، بودند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ملت ایران به دلیل بصیرت و فرهنگ بالایی که دارند، تمامی برخوردهای ما را زیر نظر گرفته و متوجه شده اند که سوال ما از وزیر کارایی لازم را ندارد، اظهار داشت: ملت ایران به برکت نظام جمهوری اسلامی، بصیرت فرهنگی و معنوی پیدا کرده اند و به خوبی می دانند دولت مقتدر، کارآمد، انقلابی و دارای روحیه جهادی از مجلس باصلابت سرچشمه می گیرد.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آیا زمان آن فرا نرسیده که برای رفع مشکلات اقتصادی، معیشتی و بیکاری جوانان کشور، تصمیم قاطع بگیریم تا به مدت ۳ الی ۴ سال وزیر دولت بتواند با تدبیر و برنامه ریزی تمام تلاش خود را برای تحقق برنامه های توسعه ای ابلاغ کند؟

وی با تاکید بر اینکه مقرر شده تا بنده به عنوان موافق استیضاح صحبت کنم، عنوان کرد: آقای آخوندی، من در مکتب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بزرگ شده ام، خیلی سریع تر از آنچه که من بخواهم در اثبات عدم کارآمدی و بی انگیزگی شما نسبت به سمت، جایگاه و مسئولیت بسیار خطیر و تاثیرگذار وزارت راه و شهرسازی سخن بگویم، خود شما با عملکرد نارس و نارسا این بی انگیزگی را فریاد زدید.

 

اهداء جهیزیه به ۱۰۰ زوج جوان در دهدشت+فیلم

با مشارکت خیران مراسم جشن ازدواج و اهداء جهیزیه به ۱۰۰ زوج جوان در دهدشت برگزار شد.

به گزارش  خبرنگار  سیاسی و اجتماعی  پایگاه خبری جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد. به نقل از خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویهجشن ازدواج و اهداء جهیزیه به ۱۰۰ زوج جوان در دهدشت ،بهمئی،چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی به اهمیت ازدواج جوانان اشاره کرد و گفت: مهمترین دغدغه در این راه برای جوانان درزمینه تامین جهیزیه و مخارج اولیه ازدواج است که باید خیران و مسئولان متولی این مشکل را برای جوانان رفع کنند.
عدل هاشمی پور افزود: در این مراسم اقلام مورد نیاز به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال به زوج‌های جوان اهدا شد که به زوج‌های زیر پوشش کمیته امداد نیز ۳۰ میلیون ریال به عروس و ۱۵ میلیون ریال به داماد به صورت نقدی اهدا شد.
وی ادامه داد:جهیزیه زوج های جوان با همکاری قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران و دیگر خیران
تامین شده است و تلاش می کنیم این برنامه در فصل های مختلف سال ادامه داشته باشد .
هاشمی پور افزود:از ابتدای سال جاری تا کنون با پیگیری های انجام شده، ۲۵۰ جهیزیه همراه با هدایای نقدی به زوج های جوان این شهرستان اهدا شده است.
نیکبخت ، فرماندار کهگیلویه هم در این مراسم ازدواج آسان برای جوانان را مهم خواند و گفت: برنامه خوبی در شهرستان برگزار شده و تلاش می کنیم با استفاده از ظرفیت خیران و دعوت از آنها در شهرستان ، به تامین جهیزیه جوانان کمک کنیم .

 

به گزارش خبری خبرنگار سیاسی و اجتماعی پایگاه خبری جوانان کهگیلویه و بویراحمد برا روشن کردن  پاره ای از شبهات به عملکرد و سوابق این سردار سپاه می پردازیم که  رویکرد و پیامدهای  مثبتی در پی داشته از جمله فعالیت های ایشان در وضع  اصلاح  بند و تبصره های تخصصی در قانون اساسی و نظارت  و. شرکت های حوزه انرژی اعم از وزارت نیرو شرکت های پتروشیمی ،گاز،برق،  و اب فاضلاب و چندین موارد دیگر و از همه مهمتر  گرفتن مجوزهای لازم  برای صنعت نیروگاه برق ، پتروشیمی ،سد رودخانه  و. فرودگاه و. کارهای زیرساختی در حوزه انتخاباتی خویش

حاصل ۴ سال اعتماد به عدل هاشمی پور برای وکالت مردم رنج‌دیده کهگیلویه بزرگ

گزارش خبری خبرنگار جوانان کهگیلویه و بویراحمد می باشد و این پایگاه خبری حاصل ۴  سال اعتماد به این سردار سازندگی سپاه را با توجه به اسناد و. مدارک و رزومه کاری ایشان در طول این چند. سال تکذیب نمی کند شما هم می توانید نظر خود را در تایید یا تکذیب این مطلب بیان کنید.

سردار عدل هاشمی‌پور، چهره‌ای نام‌آشنا برای منطقه جنوب ایران است که بعد از یک دوره موفق در کار و آبادانی با مسئولیت سنگین فرماندهی قرارگاه خاتم‌الانبیا، محبوبیت قابل توجهی پیدا کرد.

او با انجام کارهای بزرگی در این قرارگاه عمرانی، خیلی زود لقب سردار سازندگی را گرفت تا بسیاری از مردم و صاحبان نفوذ در حوزه کهگیلویه، درمان دردهای کهنه خود را در دستان این سردار اهل کار بدانند و برای همین او را وادار به حضور در راه مبارزات انتخاباتی مجلس شورای اسلامی کنند.

 

سردار هامهندس هاشمی پور پذیرش عضویت ایران در اتحادیه ی اوراسیا را یکی دیگر از موفقیت های این سفر دانست و افزود: اتحادیه اوراسیا متشکل از کشورهای روسیه، قرقیزستان، بلاروس، قزاقستان و ارمنستان است که عضویت جمهوری اسلامی ایران در این اتحادیه اقتصادی مورد توافق دبیرکل آن اتحادیه قرار گرفتشمی بود که حاشیه سفر و وقت استراحت، فرصت مغتنم و مناسبی بود تا مطالبات و پروژه های کهگیلویه بزرگ پیگیری شوند.

 

مواردی از قبیل مشکلات آب شرب بخش دیشموک، سد بالیاب، سد آبریز، آب شرب چهار شهر، آبرسانی به دهدشت غربی، نیروگاه سیکل ترکیبی و اخذ دستور کتبی از وزیر برای اصلاح تعرفه برق کهگیلویه و چرام که ان شاءالله مراحل نهایی و اجرایی آنان در تهران پیگیری میشود.

همچنین در این سفر، مهندس مرادی سرپرست آب و نیرو و مهندس طرز طلب مدیر سرمایه گذاری در نیروگاه های وزارت نیرو، مهندس رضا اردکانیان را همراهی میکردند.
لازم به ذکر است که مهندس هاشمی پور به عنوان نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تنها نماینده ی حاضر در این سفر بود.

 

۶

کارخونه سیمان سپو

جاده دهدشت پاتاوه

 

جاده برفکون

پتروشیمی

خاکبرداری پتروشیمی

خط گاز

بازدید از پروژه گاز دیشموک (شبکه داخل شهر دیشموک)

جاده چاسخار

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت نقش تاثیر گذاری قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در محرومیت زدایی مناطق مختلف کهگیلویه تاکید کرد.

دکتر محمد فرماندهی محترم قرارگاه سازندگی خاتم و مهندس جعفری مدیرعامل مؤسسه اروندان گزارش جامعی از چگونگی روند پروژه آبرسانی به ۴ شهر و همینطور موانع و چشم انداز کار را بیان نمودند.

سپس مهندس زارعی مدیرعامل مؤسسه عمران و علی ابن ابیطالب نیز چگونگی پروژه پاتاوه به دهدشت را تشریح کرد.

سردار هاشمی پور ضمن اعلام نگرانی مردم در خصوص راه ارتباطی گفت: این پروژه از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان در سال ۷۳ بوده است که فرسایشی شدن آن موجب نگرانی مردم شده است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به محور پاتاوه به دهدشت از اختصاص ۲۵۰ میلیارد تومان برای تکمیل این محور خبر داد و افزود: این محور برای عبور از کوه‌ها نیاز به احداث تونل ۹ کیلومتری دارد وبااختصاص ۲۵۰ میلیارد تومان برای آماده سازی این مسیر تا پایان سال ۹۹ به  بهره‌برداری می رسد.
آخرین دیدگاه‌ها