در گفتگوی با پایگاه خبری جوانان، کهگیلویه و بویراحمد.

ملک حسینی ، با توجه به اینکه دادسراها، یکی از مکان‌های پرازدحام هستند و تجمعات ، منشاء اصلی شیوع ویروس کرونا است، مردم از رفت و آمد غیر ضروری به دادسراها و محاکم قضایی استان خودداری نمایند .

در گفتگوی ، پنج  شنبه  ۱ اسفند ماه سال۱۳۹٨، خبرنگار، پایگاه خبری جوانان کهگیلویه و بویراحمد،با،آقای ملک حسینی ، دادستان عمومی و انقلاب، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد، ایشان افزودند : با توجه به اینکه دادسراها، یکی از مکان‌های پرازدحام هستند و تجمعات ، منشاء اصلی شیوع ویروس کرونا است، مردم از رفت و آمد غیر ضروری

کد خبر : 328
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 20 فوریه 2020 - 12:01
ملک حسینی ، با توجه به اینکه دادسراها، یکی از مکان‌های پرازدحام هستند و تجمعات ، منشاء اصلی شیوع ویروس کرونا است، مردم  از رفت و آمد غیر ضروری به  دادسراها و محاکم قضایی استان خودداری نمایند .


در گفتگوی ، پنج  شنبه  ۱ اسفند ماه سال۱۳۹٨، خبرنگار، پایگاه خبری جوانان کهگیلویه و بویراحمد،با،آقای ملک حسینی ، دادستان عمومی و انقلاب، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد،

ایشان افزودند : با توجه به اینکه دادسراها، یکی از مکان‌های پرازدحام هستند و تجمعات ، منشاء اصلی شیوع ویروس کرونا است، مردم از رفت و آمد غیر ضروری به دادسراها و محاکم قضایی استان خودداری نمایند .

آقای سید علی ملک حسینی ادامه دادند: این تصمیم به منظور پیشگیری و کاهش عوارض ناشی از ویروس کرونا  می باشد و در شرایط فعلی و ضرورت رعایت دستورات و توصیه‌های بهداشتی در خصوص اقدامات پیشگیرانه، لازم است.

وی گفت : روزانه  بیش از هزار نفر به دادسراها و محاکم قضایی استان مراجعه می‌کنند

در پایان ، این دادستان عمومی و انقلاب  مرکز استان  کهگیلویه و بویراحمد، مجدد از مردم درخواست  کرد  از مراجعه و رفت و آمد به دادسراها و محاکم قضایی استان و همچنین ارائه  شکواییه ها و شکایت‌های جدید مگر در موارد ضروری، اجتناب کنند.

و هشدار داد به  تمامی اصناف  و اماکن عمومی استان اعم از  داروخانه ها، تجهیزات پزشکی،درمانگاه ها ، مطب های پزشکی ،پرورش اندام ها ، مواد غذایی لبنیاتی ،حمل و نقل ، کافه ها رستوران ها،تالارها ، مسافرخانه ها و هتل ها،

و بیان داشت  که دستگاه قضایی در راستای صیانت از حقوق مردم، با کسانی که با اقدامات منفعت طلبانه و یا سود جویانه سلامت مردم را به خطر بیندازند، بدون اغماض برخورد خواهد کرد.

خبرنگار : ساسان عزیزی ۱۳۹٨/١٢/۰۱

www.javanankb.ir

آخرین دیدگاه‌ها