شماره : 289
24 / 11 / 2020 - 7:19

معاون عمرانی وزیر کشور ، با اشاره به تعداد شهرداری و دهیاری های کشور، گفت: در کشور ۱۳۱۸ شهرداری، ۳۷۱۱۵ دهیاری، ۱۲۵۹۹۲ عضو شورای اسلامی شهر و روستا داریم که تا به امروز ۷۴ درصد جمعیت کل کشور در شهرها و ۲۶ درصد نیز در روستاها سکونت دارند

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ی کشور با تاکید بر جایگاه شهرداری ها و دهیاری ها در توسعه کشور، گفت: با اجرایی شدن لایحه درآمد پایدار و مالیات بر افزوش افزوده امید داریم که شهرداری ها و دهیاری بتوانند سهمی پر رنگ در توسعه

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ی کشور با تاکید بر جایگاه شهرداری ها و دهیاری ها در توسعه کشور، گفت: با اجرایی شدن لایحه درآمد پایدار و مالیات بر افزوش افزوده امید داریم که شهرداری ها و دهیاری بتوانند سهمی پر رنگ در توسعه و اعتلای کشور ایفا کنند.

به گزارش پایگاه خبری جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از وزارت کشور، مهدی جمالی نژاد در نشست امروز مدیران ارشد وزارت کشور با معاون اول ریاست جمهوری که در سالن پیامبر اعظم(ص) وزارت کشور برگزار شد؛ با تاکید  بر اینکه امروز  ۷۴ درصد جمعیت کل کشور در شهرها و ۲۶ درصد نیز در روستاها سکونت دارند؛گفت: باید با برنامه ریزی دقیق و حاسب شده ای بتوانیم منابع و امکانات مان را برای شهرها و روستاهایمان تخصیص دهیم و شاهد بهترین وضعیت درشهر ها و روستاهای کشورمان در حوزه های رفاه و امنیت باشیم.

معاون عمرانی وزیر کشور  با اشاره به تعداد شهرداری و دهیاری های کشور، گفت: در کشور ۱۳۱۸ شهرداری، ۳۷۱۱۵ دهیاری، ۱۲۵۹۹۲ عضو شورای اسلامی شهر و روستا داریم که خانواده بزرگی محسوب می شوند.

معاون وزیر کشور با اشاره به این ظرفیت بزرگ گفت: با اجرایی شدن لایحه درآمد پایدار و مالیات بر افزوش افزوده امید داریم که شهرداری ها و دهیاری بتوانند سهمی پر رنگ در توسعه و اعتلای کشور ایفا کنند.

به منظورراهبری و انتظام بخشی به شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و نیز تکالیف و وظایف واگذار شده در قوانین بالادستی اقدام به تهیه و تدوین و ابلاغ مجموعا ۵۹۵ مورد  شامل  ۳۱ آیین‌نامه، ۲۵۷ بخشنامه، ۱۶۷ دستورالعمل، ۸۶ شیوه‌نامه، ۳۵ تفاهم‌نامه و ۱۹ مورد سایر ابلاغیه‌ها شده‌ است.
رئیس سازمان شهرداری ها ودهیاری های کشور در بخش دیگری از صحبت هایش به  افزایش ۱۷۸.۷ کیلومتر به طول خطوط قطار شهری معادل ۵۴% کل خطوط در حال بهره‌برداری کشور اشاره کرد و گفت: در طی سالهای اخیر، ۷۱ هزار دستگاه تاکسی،۷۰۰ دستگاه اتوبوس و ۴۶۰ دستگاه مینی بوس نوسازی شده است.

وی در همین خصوص گفت: رویکرد دولت بر توسعه حمل و نقل عمومی در کشور است تا مسافرت ها هم آسان و هم کم هزینه در کشور صورت گیرد.

 

به استناد ماده ۹ آیین‌نامه اجرایی نحوه انجام معاینه و صدور برگ معاینه فنی خودرو، سامانه سیمفا با هدف صدور گواهی یکپارچه معاینه فنی راه‌اندازی گردید.
جمالی نژاد تصریح کرد: درحال حاضر در سطح کشور ۶۲۴ مرکز معاینه فنی سبک با ظرفیت ۷۹۲ خط، فعال می‌باشند که از این تعداد ۴۹۸ مرکز قابلیت بازدید چشمی خودروهای دوگانه‌سوز را دارا هستند.
معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور با اشاره به اینکه مجموع عملکرد دولت در شهر ها و روستاها قابل قبول است؛ گفت: در همین دولت یکی از بزرگترین معظات که پسماندهای شهری و روستایی بود؛ به کل حل شد.

ساماندهی ۹۶ محل دفن پسماند شهری و استقرار سیستم جمع‌آوری پسماند در ۳۰ هزار روستای کشور کشور با تدبیر شهرداری ها ودهیاری در کل کشور صورت گرفت.

معاون عمرانی وزیر کشور در پایان بر لزوم توجه بیشتر به جایگاه شهرداری ها و دهیاری های کشور در امر توسعه و ابادانی کشور تاکید کرد و گفت: شهرداری ها و دهیاری ها به عنوان نهادهای غیر دولتی ظرفیت بزرگی در توسعه کشور محسوب می شوند باید با فعال سازی این طرفیت های بتوانیم، آبادانی بیشتری  را در شهر ها و روستاهای کشور شاهد باشیم.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری طی شماره 289 توسط azizi و در روز سه‌شنبه 24 نوامبر 2020 ساعت 07:19:49
© Copyright 2020 http://javanankb.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 274
20 / 11 / 2020 - 6:22

مجتبی قهرمانی دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس: همه عوامل دخیل در تخریب منزل این خانم احضار شده‌اند و چگونگی رویداد و عاملان این دستور در دست بررسی و شناسایی است.

احضار عوامل تخریب خانه یک زن سرپرست خانوار / خودسوزی در بندرعباس  دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس: همه عوامل دخیل در تخریب منزل این خانم احضار شده‌اند و چگونگی رویداد و عاملان این دستور در دست بررسی و شناسایی است. به گزارش پایگاه خبری جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از رکنا ، درپی گزارش

احضار عوامل تخریب خانه یک زن سرپرست خانوار / خودسوزی در بندرعباس

به گزارش پایگاه خبری جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از رکنا ، درپی گزارش رکنا از تخریب خانه یک زن سرپرست خانوار در بندرعباس، مجتبی قهرمانی دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس اعلام کرد آنچه در مورد تخریب منزل این خانم در بندرعباس رخ داده و نوع و شیوه کار و نحوه برخورد با آنچه غیرقانونی خوانده شده است، به طور دقیق در دست بررسی است

به گفته قهرمانی،  تاکید شده که ظرف ۲۴ ساعت نتیجه اقدامات در این زمینه اعلام شود و به بهزیستی اعلام شده که فورا سرپناه مناسبی در اختیار شاکی و فرزندان وی قرار دهد و کلیه خدمات درمانی نیز رایگان انجام خواهد شد

عیادت رییس کل دادگستری هرمزگان از مصدوم حادثه تخریب در بندرعباس

رییس کل دادگستری استان هرمزگان نیز با حضور در بیمارستان شهید محمدی از مصدوم حادثه تخریب یک منزل مسکونی توسط شهرداری بندرعباس ضمن عیادت از بیمار و با اعضای خانواده وی درجریان روند رسیدگی به وضعیت و مراحل درمان وی قرار گرفت.

علی صالحی در این رابطه تصریح کرد: براساس گزارش مسوولان بیمارستان، روند درمان مصدوم ادامه دارد و کادر درمانی با جدیت از همان دقایق ابتدایی حادثه وارد عمل شده‌اند و به سازمان‌های حمایتی هم دستور قضایی داده شده است که به این خانواده کمک فوری شود.

وی با بیان اینکه همه خدمات بیمارستانی برای فرد مصدوم رایگان خواهد بود و باید طول درمان او نیز به صورت کامل طی شود، تأکید کرد: آنچه در مورد تخریب محل سکونت این خانم در بندرعباس رخ داده و نوع و شیوه عملکرد مسوولان و کارکنان شهرداری و نحوه برخورد با آنچه از سوی آنها غیرقانونی خوانده شده، به طور دقیق در دست بررسی است.

بازرسی کل استان هرمزگان به حادثه تخریب منزل زن سرپرست خانوار قاطعانه ورود کرد و با واکنش شدید و شبانه، شهردار و عوامل موضوع جهت پاسخگویی فراخوانده شدند.

به گزارش پایگاه خبری جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان؛ رضا مختاری بازرس کل استان هرمزگان پس از دستور استاندار مبنی بر پیگیری سریع ماجرای تخریب منزل زن سرپرست خانوار هرمزگانی با انتقاد شدید از این اقدام عوامل شهرداری اظهار داشت: به محض اطلاع از موضوع بازرسی کل استان هرمزگان ضمن ورود قاطعانه شهردار و عوامل دخیل در تخریب، شبانه جهت پاسخگویی فراخوانده شدند.

وی افزود: به شهردار و عوامل دخیل ضمن تذکر شدید داده شد و دستور رفع مشکل به قید فوریت صادر شد.

بازرس کل استان هرمزگان گفت: در این باره با عوامل و مقصران موضوع بدون اغماض برخورد قانونی خواهیم داشت.

مختاری همچنین ضمن ابراز ناراحتی از این اتفاق که باعث جریحه دار شدن افکار عمومی شده است تصریح کرد: این پرونده به‌صورت ویژه در دست بررسی است و تا حصول نتیجه به طور جدی و مستمر پیگیری خواهد شد.

بازرس کل استان هرمزگان گفت: درست است که تصرف اراضی ملی به صورت غیرقانونی مجاز نیست و امری غیرقانونی است اما می‌شد به نوعی مناسب به دور از حادث‌شدن این گونه مسائل قانون را به صورت صحیح و درست اعمال کرد.

ستاندار: متاسفانه، اوج بی‌تدبیری در این زمینه صورت گرفته و باید عاملان این تصمیم بشدت مورد پیگرد قرار گیرند.

یک زن سرپرست خانواده بعد از حمله عوامل شهرداری بندرعباس و تخریب آلونک او دست به خودسوزی زد و به بیمارستان منتقل شد.

انتشار فیلم حمله و برخورد بد عوامل شهرداری بندرعباس با این خانواده در فضای مجازی، با واکنش های زیادی روبه رو شد.

عذرخواهی استاندار

استاندار هرمزگان گفت: شهرداری بندرعباس  ضمن دلجویی از این بانوی آبرومند و کودکان آنان، به شکل مقتضی این عمل نادرست را جبران کند.

فریدون همتی که امروز برای سرکشی به وضعیت راه‌های شرق هرمزگان و بازدید از پروژه نفتی عظیم ملی در جاسک و سیریک بسر می‌برد، ساعتی قبل با اطلاع از اتفاق رخداده در تخریب منزل یک زن سرپرست خانوار در بندرعباس توسط عوامل شهرداری و یگان حفاظت اراضی مسکن، ضمن تماس تلفنی فوری با شهردار بندرعباس، با انتقاد از این اقدام، بر برخورد جدی با عاملان این تصمیم نادرست و غیراصولی تأکید کرد.

وی همچنین عنوان کرد: این اقدام افکار عمومی را جریحه‌دار کرده و در حالی که می‌شد با برخورد و روش مناسب قانون را درست و صحیح اجرا کرد که متاسفانه، اوج بی‌تدبیری در این زمینه صورت گرفته و باید عاملان این تصمیم بشدت مورد پیگرد قرار گیرند.

استاندار هرمزگان گفت: هر چند اقدام غیرقانونی در تصرف اراضی ملی نباید صورت گیرد، اما نوع رفتار این چند مامور شهرداری و بی‌دقتی و بی‌تدبیری در این زمینه کاملا مشهود بوده و چهره کارکنان شهرداری را خدشه دار کرده اند که بنده بجای عاملان این اتفاق از این خانواده و مردم عزیز عذرخواهی می‌کنم.

همچنین شهرداری بندرعباس با دستور استاندار ملزم شده تا ضمن دلجویی از این بانوی آبرومند و کودکان آنان، به شکل مقتضی این عمل نادرست را جبران کند و کمیته امداد نیز مشکل مسکن این زن و فرزندانش پیگیری و رفع کند.

پیگیری دادستانی

بدنبال انتشار خبر خودسوزی خانم ۳۵ ساله سرپرست خانواده در بندرعباس براثر تخریب منزلش توسط شهرداری بندرعباس درفضای مجازی نگاه ها به این موضوع ابعاد گسترده ای به خود گرفته تا جایی که دادستان بندرعباس ضمن تایید اتفاق رخ داده از برخورد با مسببین این موضوع خبر داده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندرعباس گفت: پرونده قضایی برای متخلفین تشکیل و چگونگی رویداد در دست بررسی است.
قهرمانی در این مصوص افزود: به سازمان‌های حمایتی هم دستور قضایی داده شده است که به این خانواده کمک فوری شود.

خبر مرگ بانوی بندرعباسی صحت ندارد

همچنین مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خبر مرگ بانوی جوان بندرعباسی را پس از خودسوزی تکذیب کرد.
دکتر فاطمه نوروزیان افزود: این خانم اکنون با ۱۷ درصد سوختگی از ناحیه دست و قفسه سینه، در بخش سوختگی بیمارستان شهید محمدی بندرعباس بستری است.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری طی شماره 274 توسط azizi و در روز جمعه 20 نوامبر 2020 ساعت 06:22:01
© Copyright 2020 http://javanankb.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 257
14 / 11 / 2020 - 14:39

طی حکمی، رییس سازمان بنیادشهید و امور ایثارگران « مهندس عدل هاشمی پور» را به‌عنوان «رییس هیأت مدیره سازمان اقتصادی کوثر» منصوب کرد

معاون رئیس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی «عدل هاشمی» را به‌عنوان «رییس هیأت مدیره سازمان اقتصادی کوثر» منصوب کرد به گزارش پایگاه خبری جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد ، در جلسه اعضاء هیئت مدیره سازمان اقتصادی کوثر که در دفتر این سازمان برگزار گردید ، طی حکمی از سوی معاون

معاون رئیس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی «عدل هاشمی» را به‌عنوان «رییس هیأت مدیره سازمان اقتصادی کوثر» منصوب کرد

به گزارش پایگاه خبری جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد ، در جلسه اعضاء هیئت مدیره سازمان اقتصادی کوثر که در دفتر این سازمان برگزار گردید ، طی حکمی از سوی معاون ریاست جمهوری ، عدل هاشمی پور به عنوان ریاست هیات مدیره این سازمان منصوب و لوح حکم انتصاب و با حفظ سمت مدیرعامل هلدینگ نفت و گاز این سازمان تحویل ایشان شد.
سازمان اقتصادی کوثر بزرگترین مجموعه اقتصادی متعلق به بنیاد شهید است که این سازمان دارای هلدینگ های متعدد و شرکتهای بزرگ در زمینه های اقتصادی ، صنعت و معدن ، انرژی ، کشاورزی و گردشگری فعالیت دارد.

مهندس حاج عدل هاشمی پور ، یکی از چهرهای شناخته شده استان کهگیلویه و بویراحمد ، است،که ضمن فعالیت های اجرایی گسترده در قرارگاه خاتم الانبیا ، دور قبل نماینده کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی بود.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری طی شماره 257 توسط azizi و در روز شنبه 14 نوامبر 2020 ساعت 14:39:36
© Copyright 2020 http://javanankb.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 250
14 / 11 / 2020 - 11:42

ا تغییر معاونت سیما، درباره بازگشت برخی از چهره‌های سرشناس عرصه اجرا به تلویزیون، گمانه‌زنی‌هایی می‌شود.

با تغییر معاونت سیما، درباره بازگشت برخی از چهره‌های سرشناس عرصه اجرا به تلویزیون، گمانه‌زنی‌هایی می‌شود. به گزارش پایگاه خبری جوانان استان کهگیلویه و بویراحمدبه نقل از  شهرآرانیوز، زمانی که یک برنامه تلویزیونی ساخته می‌شود پس از مشخص شدن موضوع، مهم‌ترین چیزی که می‌تواند مخاطب را پای آن بنشاند، مجری است. مجری موظف است بینندگان را

گمانه‌زنی‌ها درباره بازگشت فرزاد حسنی و عادل فردوسی‌پور به تلویزیون

با تغییر معاونت سیما، درباره بازگشت برخی از چهره‌های سرشناس عرصه اجرا به تلویزیون، گمانه‌زنی‌هایی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری جوانان استان کهگیلویه و بویراحمدبه نقل از  شهرآرانیوز، زمانی که یک برنامه تلویزیونی ساخته می‌شود پس از مشخص شدن موضوع، مهم‌ترین چیزی که می‌تواند مخاطب را پای آن بنشاند، مجری است. مجری موظف است بینندگان را با هدف برنامه همدل کند و زمانی که مخاطب دل به برنامه داد، پیام‌های آن را هم دریافت خواهد کرد حتی اگر این پیام‌ها درباره موضوعاتی باشد که در نگاه اول برای عموم مخاطبان جذاب نیست. مجری‌گری و نحوه اجرا، یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در برنامه‌های تلویزیونی است.

در چند سال گذشته، تلویزیون تعدادی از مجریان باسابقه و شناخته شده خود را به دلیل‌های مختلف، کنار گذاشته است. با تغییر معاونت سیما در هفته گذشته و جانشینی حمید شاه‌آبادی به‌جای مرتضی میرباقری، گمانه‌زنی‌ها برای بازگشت تعدادی از مجریان قبلی تلویزیون داغ شده است که به همین بهانه، ما نگاهی به چهره‌های موفق اجرا داشته‌ایم که شاید شانس بازگشت به این جعبه جادویی را داشته باشند.

 

 

گمانه‌زنی‌ها درباره فرزاد حسنی و عادل فردوسی‌پور به تلویزیون

با تغییر معاون سیما هم، امیدی به بازگشت عادل نیست

عادل فردوسی‌پور، مجری معروف و جنجالی برنامه «نود» را به مدت بیست سال در شبکه سه می‌دیدیم که در اسفند ۹۷ از آنتن سیما دور شد و دیگر اجازه اجرا نگرفت. با کنار گذاشته شدن عادل، خیل عظیمی از طرفداران برنامه‌های فوتبالی شبکه سه سیما ریزش کردند و بعد از آن هم تلویزیون نتوانست برنامه‌ای با کیفیت «نود» بسازد. البته بی‌مهری به این مجری ورزشی، همین‌جا پایان نیافت و مجوز ساخت برنامه «۹۹» در شبکه نمایش خانگی هم از طرف ساترا (وابسته به صدا و سیما) به او داده نشد.

با این شرایط، کنار گذاشتن عادل فردوسی‌پور از اجرا، تصمیمی قطعی و جدی است که به نظر نمی‌رسد ربطی به معاونت سیما داشته باشد. به همین دلیل، با آمدن شاه‌آبادی هم به تلویزیون، نمی‌توان چندان امیدوار به بازگشت این مجری محبوب بود.

 

 

گمانه‌زنی‌ها درباره فرزاد حسنی و عادل فردوسی‌پور به تلویزیون

رقابت رشیدپور با احسان علیخانی

رضا رشیدپور، پس از قطع برنامه «حالا خورشید» در شبکه سه، تنها در برنامه مناسبتی یلدای ۹۸ دیده شد. او سه ماه بعد، با برنامه گفت‌وگومحور «اتفاق» بار دیگر به شبکه سه آمد که ساختار متفاوتی نسبت به دیگر برنامه‌های گفت‌وگومحور تلویزیون داشت و با حضور تعداد زیادی تماشاگر ضبط می‌شد، اما شیوع کرونا، این برنامه را هم تحت تاثیر قرار داد و تغییراتی اجباری در آن به وجود آورد. «اتفاق»، رمضان امسال با تغییراتی پخش شد، اما نتوانست تبدیل به برنامه‌ای پربیننده‌ شود و اتفاق خوبی را برای رضا رشیدپور رقم بزند.

سپس از یک مسابقه سرگرم‌کننده به نام «بمب» با اجرای رضا رشیدپور خبر رسید که ساختاری پرهیجان و مفرح دارد و باید منتظر ماند و دید می‌تواند خاطره بد «اتفاق» را از بین ببرد. «بمب» البته می‌تواند در جذب مخاطب، رقیب «عصر جدید» احسان علیخانی هم بشود که بازار برنامه‌سازی‌ها را در تلویزیون داغ کند. با توجه به سابقه رشیدپور و شرایط حاکم بر معاونت سیما، بی‌گمان هیچ مشکلی برای بازگشت رضا رشیدپور به تلویزیون وجود ندارد.

 

 

گمانه‌زنی‌ها درباره فرزاد حسنی و عادل فردوسی‌پور به تلویزیون

آشتی رامبد جوان با تلویزیون

داستان رامبد جوان با دیگر مجریانی که مدتی است از تلویزیون دور هستند، کمی تفاوت دارد. او سال گذشته، به میل خود از صدا و سیما فاصله گرفت و با پرهیز از ساخت سری تازه «خندوانه»، در ادامه قصد کرد برنامه «استندآپ ‌شو» را به صورت آنلاین به خانه‌ها ببرد. فراخوان مرحله اول مسابقه اعلام و هیات داوران انتخاب شد و همه چیز برای ضبط آماده بود که در آخرین لحظات متوقف شد. جوان، مرداد امسال با انتشار متنی، از داوران، شرکت‌کنندگان و حامیان مالی این برنامه عذرخواهی و به طوررسمی، خبر تعطیلی آن را اعلام کرد. او در ادامه توضیح داد، این مسابقه به برنامه «خندوانه» که احتمالا آبان‌ پخش خواهد شد، اضافه می‌شود و نام آن به «خنداننده شو ۳» تغییر خواهد یافت.

با بررسی آن‌چه در یک سال گذشته بر رامبد جوان گذشته است، باید گفت او پس از قهر از صدا و سیما که در پست‌های اینستاگرامی‌اش هم دیده می‌شد، با به بن بست رسیدن ساخت برنامه در فضای مجازی، تنها چاره را در بازگشت به تلویزیون دید که از طرف مدیران این رسانه هم با آغوش باز مورد استقبال قرار گرفت. این روی گشاده سیما به رامبد جوان، بی‌گمان در دوره مدیریت شاه‌آبادی هم استمرار خواهد داشت و تماشاگران، شاهد سری تازه «خندوانه» هم خواهند شد.

 

 

گمانه‌زنی‌ها درباره فرزاد حسنی و عادل فردوسی‌پور به تلویزیون

فرزاد حسنی، آمد و رفت‌های پشت سر هم به تلویزیون

فرزاد حسنی، یکی از مجری‌های پُرسابقه تلویزیونی است که در یک دهه گذشته، حضورش در این جعبه جادویی، فراز و نشیب‌های زیادی داشته است. آخرین بار، او در اردیبهشت ۹۵، «اکسیر» را روی آنتن شبکه دو برد که با شروع فعالیت مرتضی میرباقری در معاونت سیما، این برنامه متوقف شد. برخی از حواشی که دنبال این برنامه بود، در تعطیلی «اکسیر» بسیار موثر بود. البته این مشکل، برای نخستین  بار رخ نمی‌داد و در سال ۸۶ هم، حسنی به خاطر اجرای برنامه «کوله پشتی» و حواشی آن، مدتی ممنوع‌التصویر شد.

اینک با روی کار آمدن حمید شاه‌آبادی، زمزمه‌های بازگشت این مجری شنیده می‌شود که با توجه به نیاز معاونت سیما به حضور چهره‌های سرشناس در اجرای برنامه‌ها برای جذب مخاطب بیشتر، شانس دوباره دیده شدن فرزاد حسنی در قاب تلویزیون بسیار زیاد است.

 

 

گمانه‌زنی‌ها درباره فرزاد حسنی و عادل فردوسی‌پور به تلویزیون

ضابطیان با شاه‌آبادی از رادیو به تلویزیون برمی‌گردد؟

منصور ضابطیان، یک فعال رسانه‌ای و فرهنگی است که گویا هیچ‌وقت بیکار نمی‌نشیند. در مطبوعات قلم می‌زند، برای رادیو، تلویزیون و فضای وب برنامه می‌سازد و هر وقت بتواند، چمدان می‌بندد و به سفر می‌رود و حاصل گشت و گذارش را در قالب فیلم، یادداشت و کتاب منتشر می‌کند. در این میان اما او با برنامه «رادیو هفت» که به مدت پنج سال از شبکه آموزش پخش می‌شد، به شهرت رسید و پس از آن قصد داشت «رادیو شب» را روی آنتن ببرد که موفق نشد.

ضابطیان، پس از آن‌که دید در تلویزیون جایی ندارد، به رادیو کوچ کرد. در چند سال گذشته، او چندین برنامه را به گوش مخاطبان این رسانه قدیمی رسانده و دوره‌ای پر کار را در رادیو پشت سر گذاشته است که بخشِ عمده آن، هم‌زمان با مدیریت حمید شاه‌آبادی بوده است. اینک با انتقال شاه‌آبادی از رادیو به معاونت سیما، بازگشت ضابطیان هم به تلویزیون قوت گرفته است که شاید این‌بار او را در شبکه‌هایی پر مخاطب‌ترِ تلویزیون ببینیم.

 

 

گمانه‌زنی‌ها درباره فرزاد حسنی و عادل فردوسی‌پور به تلویزیون

محمدرضا شهیدی‌فرد و غیبت طولانی

محمدرضا شهیدی‌فرد، پس از سال‌ها فعالیت در رادیو، در سال ۱۳۷۰ و با برنامه «تا هشت و نیم»، کارش را در تلویزیون آغاز کرد. ولی این برنامه موفق «مردم ایران سلام» بود که او را به مردم شناساند. این برنامه صبحگاهی، از ۱۳۸۵، نزدیک به دو سال روی آنتن شبکه دو رفت و با تلفیق مباحث هنری، فرهنگی، تاریخی و مسائل روز، بینندگان ثابتی را پیدا کرد.

برنامه بعدی شهیدی‌فرد در تلویزیون که پخش آن در تابستان ۱۳۹۰ از شبکه یک آغاز شد، «پارک ملت» نام داشت که اگر نه به اندازه «مردم ایران سلام»، ولی در مقایسه با برنامه‌های مشابه دیگر، موفق بود. او پس از این، هرچند به صورت جسته و گریخته بازهم در تلویزیون ظاهر شد، ولی مدت‌هاست در قامت یک مجری با یک برنامه ثابت و زنده، مشغول به فعالیت نبوده است. اینک با تغییر مدیریت در معاونت سیما، باید دید او جای خود را در این رسانه دوباره بازخواهد یافت یا نه.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری طی شماره 250 توسط azizi و در روز ساعت 11:42:24
© Copyright 2020 http://javanankb.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 239
9 / 10 / 2020 - 10:16

در دیدار رئیس اتاق اصناف ایران با وزیر صنعت معدن تجارت؛

با توجه به شرایط موجود در بازار، نیاز است تا دولت به کسب و کارهای کوچک اهمیت دهد و برنامه‌ای برای حمایت از آنها داشته باشد.

در دیدار رئیس اتاق اصناف ایران با وزیر صنعت معدن تجارت : با توجه به شرایط موجود در بازار، نیاز است تا دولت به کسب و کارهای کوچک اهمیت دهد و برنامه‌ای برای حمایت از آنها داشته باشد. به گزارش پایگاه خبری جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از اتاق اصناف ایران، اصناف با

در دیدار رئیس اتاق اصناف ایران با وزیر صنعت معدن تجارت : با توجه به شرایط موجود در بازار، نیاز است تا دولت به کسب و کارهای کوچک اهمیت دهد و برنامه‌ای برای حمایت از آنها داشته باشد.


به گزارش پایگاه خبری جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از اتاق اصناف ایران، اصناف با جمعیت ۳میلیون نفری، ۸هزار اتحادیه و ۳۸۰ اتاق اصناف فعالند و امور ساماندهی این مجموعه را اتاق اصناف ایران دنبال می‌کند که برگرفته از تشکل‌های صنفی است.
سعید ممبینی افزود: تشکل‌های صنفی از عمد‌ه‌ترین تشکل‌های مدنی هستند و در سطوح مختلف، اقتصاد، تجارت، سیاست و … نقش آفرینی خوب و مهمی در تمام طول تاریخ داشته‌اند.
وی ادامه داد: در حوزه اقتصاد به خصوص در دو، سه سال اخیر در شرایط خاصی هستیم و هیات رئیسه دور هفتم اتاق اصناف ایران که حدود ۲سال است انتخاب شده‌اند، به طور مداوم با چالش‌های اقتصادی از جمله کاهش ارز پول ملی و تحریم‌ها روبرو بوده‌اند.
وی خطاب به رزم‌حسینی گفت: شما که سابقه استانداری را در کارنامه خود دارید به خوبی می‌دانید که هسته‌های کارشناسی در قالب کارگروه‌های تنظیم بازار فعالند. ما در این کارگروه‌ها توانسته‌ایم پیش‌بینی‌ها و تحلیل‌هایی از حیث موجودی کالا و نوسان قیمت‌ها ارائه دهیم‌ و این پیش‌بینی‌ها همواره مورد استفاده نهادهای مختلف قرار گرفته‌اند.
رئیس اتاق اصناف ایران بیان کرد:  ۶۰۰ هزار واحد تولیدی در بخش اصناف وجود دارد که قابلیت بسیار متفاوتی نسبت به صنایع سنگین دارند. چرا که قیمت تمام شده تولید، سطح اشتغال پایدار و … دارند. با این حال در تمام سال‌های گذشته حمایت های دولتی و پرداخت تسهیلات متوجه صنعت بوده است‌‌.
ممبینی بیان کرد: صنایع بزرگی از جمله فروشگاه‌های زنجیره‌ای و کسب و کارهای مجازی که متوجه تغییر در شکل و قالب کسب و کار است، از زیر مجموعه‌های اتاق اصناف ایران هستند. هر دوی این کسب و کارها، اتحادیه‌های کشوری دارند‌ بخشی از اصناف هستند. ما در این حوزه کار توسعه‌ای انجام می‌دهیم و برنامه های کوتاه مدت و میان مدت داریم. استفاده از فناوری چه در امور جاری اتحادیه‌ها و اتاق‌ها و چه در کسب و کارها در دستور کار ما است. رویکرد ما به سمت تجارت الکترونیک است تا در نهایت بتوانیم کاهش قیمت تمام شده کالا و خدمات داشته باشیم.
وی خطاب به رزم حسینی گفت: برند سازی در کسب و کارهای صنفی نیز از اولویت های ما است و انتظار داریم وزارت صمت در جمیع این موارد از اصناف حمایت کند. حمایت از بخش خصوصی در سال‌های گذشته به صورت شعار بوده است و امیدواریم در دوره مدیریت شما شاهد افزایش حمایت ها از بخش خصوصی باشیم.
رئیس اتاق اصناف ایراد در ادامه مواردی نظیر قانون کار، مالیات، عوارض شهرداری و پسماند، و مشکلات و ابهامات حوزه گردشگری را موانعی بر سر راه اصناف در انجام امور قید شده دانست و اظهار کرد: تشکل های صنفی باید به جایگاه واقعی خود برسند. در دوره شیوع کرونا همکاری و اثر بخشی اصناف در جلوگیری از همه گیری بیشتر این ویروس داشتند غیر قابل انکار است اما کمترین حمایتی از کسب و کارهای آسیب دیده صنفی از سوی دولت انجام شد و تسهیلاتی که دیده شده هم به هیچ عنوان مناسب نبوده است

شایان ذکر است:ترکیب اعضای هیات رییسه اتاق اصناف ایران، مشخص و سعید ممبینی  مجدداً رییس اتاق اصناف ایران شد.

طبق اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران: ظهر امروز در جلسه‌ای با حضور اعضای کمیسیون نظارت بر اصناف و دعوت از منتخبان انتخابات اخیر اتاق اصناف ایران در محل دبیرخانه هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی، تکلیف مسئولیت‌ها در هیات رییسه اتاق اصناف ایران معین شد.
 براین اساس سعید ممبینی، رییس اتاق اصناف ایران شد. در همین راستا، جلال‌الدین محمدشکریه به عنوان نائب رییس اول و مجتبی صفایی به عنوان نائب رییس دوم اتاق اصناف ایران انتخاب شدند.
همچنین حسین طاهر محمدی به عنوان دبیر اتاق اصناف ایران، محمود بنانژاد به عنوان خزانه‌دار، رسول جهانگیری عضو و ابراهیم درستی به عنوان عضو و نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت در اتاق اصناف ایران تعیین شدند.
این ترکیب هیات رییسه برای مدت چهار سال انتخاب شده‌اند
ثبت شده در سایت پایگاه خبری طی شماره 239 توسط azizi و در روز جمعه 9 اکتبر 2020 ساعت 10:16:21
© Copyright 2020 http://javanankb.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 210
8 / 10 / 2020 - 20:32

پایگاه خبری جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد؛

سعادتیان ” دادستان عمومی و انقلاب کهگیلویه بزرگ، از دام انداختن قاتل در حومه غربی دهدشت توسط پلیس آگاهی خبر داد

در گفتگوی خبری” خبرنگار جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد ، در روز پنجشنبه مورخ  ۱۷ مهر۱۳۹۹ با آقای سعادتیان دادستان عمومی و انقلاب کهگیلویه بزرگ : ایشان از  قتلی که در حومه غربی دهدشت رخ داد، خبر داد.javanankb.ir دادستان عمومی کهگیلویه بزرگ از حادثه قتل شرح حال داد :حدود حوالی ۸ صبح در ضلع غربی

در گفتگوی خبریخبرنگار جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد ، در روز پنجشنبه مورخ  ۱۷ مهر۱۳۹۹ با آقای سعادتیان دادستان عمومی و انقلاب کهگیلویه بزرگ : ایشان از  قتلی که در حومه غربی دهدشت رخ داد، خبر داد.javanankb.ir

دادستان عمومی کهگیلویه بزرگ از حادثه قتل شرح حال داد :حدود حوالی ۸ صبح در ضلع غربی حومه دهدشت سمت کلگه پهن یک فقره قتل توسط نوجوان ۲۰ ساله رخ داد، قاتل مقتول که فامیل همدیگر و نسبت خویشاوندی داشته بودند در بیرون از روستا با همدیگر درگیر و قاتل با اسلحه ساچمه زنی مقتول را به قتل رساند که با تلاش پلیس آگاهی و اشرافیت اطلاعاتی، قاتل در همان روز دستگیر و برای سیر مراحل قانونی ، پرونده قضایی تشکیل و به بازپرس ویژه جنایی ارجاع گردید

ایشان ادامه دادند: قاتل ضمن اظهار ندامت از عمل خود به قتل اقرار نموده و با قرار بازداشت موقت، روانه زندان شد و پرونده پس از تکمیل تحقیقات مقدماتی در کمترین زمان ممکن قرار آن صادر  و در  خصوص حوادث بوجود آمده آرامش در حومه غربی دهدشت و  منطقه حاکم است

و در پایان از زحمات پلیس آگاهی و فرمانده منطقه انتظامی کهگیلویه بزرگ  تقدیر و تشکر کرد.

خبرنگار:ساسان عزیزی۱۳۹۹/۰۷/۱۸

ثبت شده در سایت پایگاه خبری طی شماره 210 توسط azizi و در روز پنج‌شنبه 8 اکتبر 2020 ساعت 20:32:35
© Copyright 2020 http://javanankb.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 202
28 / 9 / 2020 - 15:16

سرهنگ یوسف ملک زاده جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس شد

سرهنگ یوسف ملک زاده جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس شد پایگاه خبری جوانان کهگیلویه وبویراحمد؛ مراسم معارفه جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس با حضور سردار رهام بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا دیلم رییس عقیدتی سیاسی، سرهنگ اسفندیار کدخدایی رییس حفاظت اطلاعات و معاونان و روسای پلیس‌های تخصصی در سالن جلسات

سرهنگ یوسف ملک زاده جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس شد

پایگاه خبری جوانان کهگیلویه وبویراحمد؛ مراسم معارفه جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس با حضور سردار رهام بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا دیلم رییس عقیدتی سیاسی، سرهنگ اسفندیار کدخدایی رییس حفاظت اطلاعات و معاونان و روسای پلیس‌های تخصصی در سالن جلسات فرماندهی برگزار شد.

در این مراسم، طی حکمی از سوی فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران که بوسیله سرهنگ کوروش سالمی رییس بازرسی فرماندهی انتظامی استان فارس قرائت شد، سرهنگ یوسف ملک زاده به عنوان جانشین فرماندهی انتظامی استان منصوب و معرفی شد.سرهنگ یوسف ملک زاده پیش از این به عنوان رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس فعالیت می‌کرد.
پایگاه خبری جوانان استان کهگیلویه و بویراحمدانتصاب شایسته ی جناب سرهنگ ملک زاده را تبریک عرض نموده و برای ایشان  آرزوی سربلندی و سرافرازی مسألت می نماید.
ثبت شده در سایت پایگاه خبری طی شماره 202 توسط azizi و در روز دوشنبه 28 سپتامبر 2020 ساعت 15:16:51
© Copyright 2020 http://javanankb.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 190
15 / 9 / 2020 - 6:43

اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه هر دو چشم‌های بینای نظام و انقلاب شکوهمند اسلامی هستند و در سرلشکر پاسدار حسین سلامی:میدان مأموریت همدیگر را کامل می‌کنند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دیدار وزیر اطلاعات گفت: وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه چشم‌های بینای انقلاب و نظام اسلامی بوده و مکمل همدیگر هستند. به گزارش خبرنگار جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از  گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دیدار وزیر اطلاعات گفت: وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه چشم‌های بینای انقلاب و نظام اسلامی بوده و مکمل همدیگر هستند.

به گزارش خبرنگار جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از  گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران همراه با معاونین این وزارتخانه امروز (یکشنبه) با حضور در ستاد فرماندهی کل سپاه با سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی دیدار کرد و انتصاب وی به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حکم فرماندهی معظم کل قوا را تبریک گفت.

در این دیدار صمیمی که حجت الاسلام والمسلمین حسین طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه، سردار سرتیپ پاسدار محمد کاظمی رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه و معاون اطلاعات راهبردی نیز حضور داشتند؛ فرمانده کل سپاه با قدردانی از وزیر اطلاعات و هیئت همراه، فلسفه وجودی وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه را به فلسفه وجودی دو چشم انسان تشبیه و اظهار کرد: وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه هر دو چشم‌های بینای نظام و انقلاب شکوهمند اسلامی هستند و در میدان مأموریت همدیگر را کامل می‌کنند.

وی افزود: وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه دو قدرت اطلاعاتی مکمل یکدیگر بوده و همراه با سایر بخش‌های جامعه اطلاعاتی کشور به یک نقطه نگاه می‌کنند و یک تن و موجودیت واحد را تشکیل می‌دهند.

سرلشکر سلامی با اشاره به تحولات منطقه‌ای و شرایط و وضعیت امروز صحنه نبرد و مقابله با دشمنان انقلاب و ملت ایران و ضرورت هوشمندی و هوشیاری عمیق نسبت به پیچیدگی‌ها، سطوح و اشکال آن خاطرنشان کرد: ما امروز در جنگ اطلاعاتی با دشمنان قرار داریم و این جنگ به‌طور شبانه‌روزی در جریانی جدی، جهانی و قطعی در حال انجام است.

فرمانده کل سپاه تأکید کرد: در جنگ اطلاعاتی که هوشمندی، ابتکار عمل و ذهن‌خوانی از لوازم آن است باید موازنه برقرار کرد و خدا را شاکریم که در این عرصه جامعه اطلاعاتی قدرتمند ما از دشمن معمولاً جلوتر است.

وی با تأکید بر اینکه “در این جنگ حساس و تعیین‌کننده باید انرژی فکری، ذهنی و ادراکی دشمن را بشناسیم”، تصریح کرد: امروز مؤلفه اطلاعات پتانسیل اقتدار را برای ملت و کشور می‌سازد و دشمن اگر اراده راسخ ما را مقابل خود ببیند عقب‌نشینی می‌کند؛ این واقعیتی است که درک آن بایستی در کشور بهویژه نزد مسئولان نهادینه شود.

سرلشکر سلامی شناسایی نیت‌های شوم دشمن و قدرت‌سازی متناسب برابر آن را گزاره‌ای مهم برای جامعه اطلاعاتی کشور دانست و با اشاره به وضعیت دشمنان، به‌ویژه آمریکایی‌ها گفت: دشمنان ما امروز ظاهری مهیب و تنومند دارند اما دچار پوکی استخوان هستند و با عملیات روانی و جنگ رسانه‌ای همواره خود را خطرناک و هراسناک جلوه می‌دهند؛ اما اگر جامعه‌ای از پتانسیل اقتدار برخوردار باشد این دشمنان جرئت تعدی و تعرض به آن را نخواهند داشت.

فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: جامعه اطلاعاتی کشور به‌ویژه وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه در صحنه انجام مأموریت‌های خطیر محوله جز به اخوت، برادری و همدلی با یکدیگر به چیز دیگری نمی‌اندیشند و با هم‌افزایی و همکاری‌های دقیق و مؤثر، توطئه‌ها و سناریوهای دشمن را خنثی کرده و توانسته‌اند به‌یاری خداوند آنها را با شکست‌های خفت‌بار مواجه سازند.

سردار سلامی در پایان ایجاد زیرساخت معنوی و آمادگی روحی و قلبی برای عبور از سختی‌ها را امری مهم و از ویژگی‌های جامعه اطلاعاتی کشور توصیف کرد و با اشاره به جایگاه و نقش حساس و فرادولتی وزارت اطلاعات در صیانت از امنیت، آرامش و منافع ملی گفت: اقتدار وزارت اطلاعات یک واقعیت ملموس برای دشمن است؛  ماجرای دستگیری تروریست شرور عبدالمالک ریگی و مستند خارج از دید۲ که با تغییر افکار عمومی و مفروضات دشمن فضای استراتژیک نوین ایجاد کرد آن را به‌خوبی درک کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین علوی وزیر اطلاعات نیز در این دیدار با تبریک انتصاب سرلشکر سلامی به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز بحمدالله وفاق، همدلی و هم‌افزایی مطلوبی بین مجموعه نیروهای تأثیرگذار در امنیت کشور حکمفرما شده است و جلسات جامعه اطلاعاتی به‌طور مداوم و مستمر برگزار می‌شود.

وی با ابراز اینکه همدلی و همراهی خوبی بین سپاه و وزارت اطلاعات وجود دارد، گفت: امیدواریم این همکاری و هم‌افزایی که در دوران فرماندهی سرلشکر جعفری به‌خوبی برقرار بود بیش از پیش تداوم یابد.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم دست در دست برادران سپاه رسالت خطیر صیانت از نظام و پاسداری از انقلاب اسلامی را به بهترین وجه ممکن به انجام رسانیم.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری طی شماره 190 توسط azizi و در روز سه‌شنبه 15 سپتامبر 2020 ساعت 06:43:56
© Copyright 2020 http://javanankb.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 166
6 / 9 / 2020 - 14:31

پیام تسلیت مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت در گذشت مجری و گوینده شبکه استانی دنا

پیام تسلیت مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت در گذشت مجری و گوینده شبکه استانی دنا انا لله وانا الیه راجعون بار دیگر درد فراق مردی دیگر از عرصه هنر بر وجود همه ی ما سنگینی می کند، مردی که صدای دلنشین، نگاه نافذ و لبخندهای شیرینش این حزن اندوه را دو چندان

پیام تسلیت مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت در گذشت مجری و گوینده شبکه استانی دناانا لله وانا الیه راجعون
بار دیگر درد فراق مردی دیگر از عرصه هنر بر وجود همه ی ما سنگینی می کند، مردی که صدای دلنشین، نگاه نافذ و لبخندهای شیرینش این حزن اندوه را دو چندان کرده است.
وداع نابهنگام با هنرمند گرانقدر در عرصه صدا و گویندگی مایه اندوه و خسران شد، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و مرکز استانی شبکه دنا یک همکار جوان و خوش صدا و توانمند را از دست داد.
در کمال تاسف و اندوه چهره و صدای ماندگار تاریخ صدا وسیمای کهگیلویه و بویراحمد از میان ما رفت اداره کل تعزیرات حکومتی استان در گذشت مجری و گوینده خوش صدا مرحوم فاضل فرهی را به خانواده محترم ایشان، مدیرکل، کارکنان صدا و سیما، شبکه استانی دنا، و همه ملت شریف استان تسلیت عرض می نماید.
روابط عمومی تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد

ثبت شده در سایت پایگاه خبری طی شماره 166 توسط azizi و در روز یکشنبه 6 سپتامبر 2020 ساعت 14:31:52
© Copyright 2020 http://javanankb.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 151
6 / 9 / 2020 - 12:43

طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور؛

آقای دکتر بهور”بعنوان مدیر جدید درمان تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شدند…

به گزارش دکتر ایاز خادمی ، مدیرمسول پایگاه خبری جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد و  رییس سابق کلینیک تخصصی تامین اجتماعی دهدشت  – طی حکمی از سوی دکتر مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، دکتر اصغر بهور به سمت مدیر درمان تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.javanankb.ir در متن این حکم آمده است:نظر به تعهد، تخصص و تجارب

به گزارش دکتر ایاز خادمی ، مدیرمسول پایگاه خبری جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد و  رییس سابق کلینیک تخصصی تامین اجتماعی دهدشت  طی حکمی از سوی دکتر مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، دکتر اصغر بهور به سمت مدیر درمان تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.javanankb.ir
در متن این حکم آمده است:نظر به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی به موجب این حکم به سمت مدیر درمان تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب می شوید.

امیدوارم با توکل به خداوند متعال و در سایه عنایات ائمه معصومین علیهم السلام و رعایت جوانب شرعی و قانونی، امانت داری، مقررات مربوطه، توجه به منافع و مصالح سازمان، استفاده از تمام ظرفیتها و سرمایه های انسانی متخصص و مجرب، همچنین اقدامات مبتنی بر برنامه ریزی و پایش عملکرد، در راستای نیل به اهداف تبیین شده به ویژه اصول و سیاست های نظام جامع تامین اجتماعی در ارائه خدمات درمانی مناسب و با کیفیت و صیانت از حقوق شرکای اجتماعی سازمان( اعم از بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان) و نظارت عالیه بر مراکز درمانی هیات مدیره ای آن استان تلاش نمایید.از درگاه خداوند متعال توفیقات روز افزون جنابعالی را در راه خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید مسالت می نمایم.با احترام سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی

ثبت شده در سایت پایگاه خبری طی شماره 151 توسط azizi و در روز ساعت 12:43:00
© Copyright 2020 http://javanankb.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر